پیج اینستاگرام پاسخگویی تلگرام
خانه / رینگ اسپرت / فروش رینگ اسپرت SPA 206 RC

فروش رینگ اسپرت SPA 206 RC

فروش رینگ ۲۰۶ اسپرت با قیمت بسیار استثنایی از طریق این سایت انجام می‌شود قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و شامل هیچ‌گونه هزینه جانبی و واسطه ای نمی باشد، از طرف دیگر تخفیفات ویژه‌ای را نیز شامل می باشد تا یک قیمت بسیار استثنایی پیدا کند.

فروش رینگ اسپرت SPA 206 RC

مشخصات یک رینگ با کیفیت چیست؟

مشخصات یک رینگ با کیفیت چیست؟ یک رینگ با کیفیت در برابر استفاده های مکرر دچار شکستگی و همچنین خرابی نشود از طرف دیگر نیز باید کاملا با ماشین سازگاری داشته باشد و دچار هیچ گونه فشار اضافه بر روی ماشین نباشد همچنین باید قیمتی بسیار استثنایی داشته باشد و به دلیل کیفیت بالا قیمت افزونی یافته تری به خود نگیرد.

عرضه انواع رینگ اسپرت ۲۰۶

عرضه انواع رینگ اسپرت 206 عرضه انواع رینگ اسپرت ۲۰۶ با قیمت بسیار استثنایی و مقرون به صرفه در این سایت انجام می‌شود و قیمت های عرضه شده به نرخ کارخانه و شرکت تولید کننده است و هیچ‌گونه هزینه جانبی و واسطه ای موجب افزایش بی‌رویه قیمت آن نگردیده است تمامی هزینه هایی که در خارج از کارخانه تولید کننده است صرف شده است را به کلی حذف کردیم و تنها به یک قیمت حداقلی که بابت طراحی و تولید آنها صرف شده است اکتفا کرده ایم.

این قیمت ها تماماً محدود به کارخانه تولید کننده می شود و تمامی هزینه ها هزینه هایی است از جمله هزینه ای که بابت مواد اولیه برای ساخت آنها به کار رفته است و هم چنین هزینه‌ای که بابت کادر مهندسان کارکنان این شرکت تولیدکننده صرف شده است را شامل می باشد همچنین هزینه های دیگری که بابت زیرساخت‌های اولیه جهت تولید این محصولات پرداخت می شود را شامل می باشد.

به همین دلیل ما تنها همین قیمت‌های حداقلی را برای شما در نظر می‌گیریم تا سودمندی و راحتی در خرید را برای شما به ارمغان بیاوریم از طرف دیگر هزینه ارسال این محصول به سراسر نقاط کشور نیز رایگان شده است تا به دور از هیچگونه دغدغه ای در ارسال این محصول آن را با قیمتی بسیار استثنایی از ما خریداری کنید.

از طرف دیگر هزینه هایی مانند هزینه حمل و نقل های اضافه که ممکن است در خارج از کارخانه تولید کننده صرف شود را برای شما در نظر نمی‌گیریم و هزینه‌های جانبی دیگر مانند هزینه‌ای که بابت نگهداری این محصولات در انبارها صرف می‌شود را نیز مشمول پرداخت نمی شوید.

همچنین تخفیفات ویژه نیز بر روی رینگ اسپرت oz اعمال شده است تا قیمتی بسیار استثنایی نسبت به قیمت های موجود در سطح بازار پیدا کند و خریدی بسیار سودمندانه را فراهم سازد.

جهت خرید و فروش انواع رینگ ولاستیک میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جلال رعنایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127741601
آی دی تلگرام:Jalalranaei@
آدرس کانال: nishamcommercial@
پست الکترونیکی: jalal_sm30@yahoo.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش عمده رینگ فولادی ساینا

محصولات موجود در بازار با توجه به نیاز مشتریان که بر اساس سبک و کلاس خودرو تعیین می شود، به مشتریان ارائه می گردد. قیمت رینگ متاثر از عواملی همچون نوسانات بازار

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام